ProfiTRAINING

Któż by pomyślał, że mniej lub bardziej przypadkowe spotkania mogą prowadzić do takich efektów jak Centrum Sportowo-Językowe ProfiTRAINING. Nasze centrum to miejsce, gdzie połączyło się kilka pasji a zarazem wspólna misja. Pasja do sportu, zamiłowanie do języków, kultury i słabość do zabawy. Kwalifikacje i doświadczenie to nasz solidny fundament, ale ważniejsze dla nas jest wspólne poczucie misji. W dzisiejszym zabieganym świecie chcemy stworzyć Państwu możliwość złapania oddechu w domowej atmosferze, gdzie można usiąść wygodnie we własnym domowym zaciszu i otworzyć swoje zmysły na język. Bo język to nie suchy, teoretyczny twór zasadzający się na nas w podręcznikach, ale wszystko to, co nas otacza i to co w nas drzemie.

Oferujemy Państwu komfortowe warunki odbiegające od tradycyjnej sali lekcyjnej i pracy wyłącznie z podręcznikiem. Podczas naszych zajęć online wykorzystujemy szeroki wybór materiałów oraz metod nauczania, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w niewielkich grupach - do maksymalnie 5 osób, co daje możliwość zdecydowanie lepszego wykorzystania czasu lekcji na opanowanie materiału językowego. Naszym założeniem jest przenieść Państwa w realny świat języka obcego poprzez prowadzenie zajęć jedynie w wybranym języku.

Zajęcia sportowe skierowane są dla wszystkich tych, którzy lubią ruch i pod okiem profesjonalnego trenera chcą opanować i doskonalić grę w tenisa.

Naszym wspólnym mottem są słowa „trening czyni mistrza”, bo tak jak w sporcie, tak i w nauce języka najważniejsza jest systematyczność i wytrwałość. Dlatego zachęcamy Państwa do systematycznego udziału w naszych zajęciach.


UWAGA! 1.09.2020 ruszają zapisy na zajęcia online!