ProfiTRAINING

Któż by pomyślał, że mniej lub bardziej przypadkowe spotkania mogą prowadzić do takich efektów jak Centrum Sportowo-Językowe ProfiTRAINING. Nasze centrum to miejsce, gdzie połączyło się kilka pasji a zarazem wspólna misja. Pasja do sportu, zamiłowanie do języków, kultury i słabość do zabawy. Kwalifikacje i doświadczenie to nasz solidny fundament, ale ważniejsze dla nas jest wspólne poczucie misji. W dzisiejszym zabieganym świecie chcemy stworzyć Państwu możliwość złapania oddechu w miejscu, gdzie przy filiżance herbaty, w domowej atmosferze można usiąść wygodnie i otworzyć swoje zmysły na język. Bo język to nie suchy, teoretyczny twór zasadzający się na nas w podręcznikach, ale wszystko to, co nas otacza i to co w nas drzemie.

Oferujemy Państwu komfortowe warunki odbiegające od tradycyjnej sali lekcyjnej i pracy wyłącznie z podręcznikiem. Nasze centrum to miejsce gdzie czasem zapachnie szarlotką albo piernikami, innym razem Juniorzy przemienią podłogi w przestrzeń ruchu drogowego albo laboratorium doświadczalne. A wszystko to w języku obcym. Szeroki wybór materiałów dodatkowych oraz stały dostęp do multimediów sprawi, że w takich warunkach praca z podręcznikiem staje się zdecydowanie przyjemniejsza.

Zajęcia sportowe skierowane są dla wszystkich tych, którzy lubią ruch i pod okiem profesjonalnego trenera chcą opanować i doskonalić pływanie lub grę w tenisa.

Naszym wspólnym mottem są słowa „trening czyni mistrza”, bo tak jak w sporcie, tak i w nauce języka najważniejsza jest systematyczność i wytrwałość. Dlatego zachęcamy Państwa do systematycznego udziału w naszych zajęciach.


UWAGA! Od 1.10.2019 zmieniamy adres!